| Militară_Fotography_Club_Tehnică_1997 a întrebat:

Am si eu o rugaminte in legatura cu un telefon marca SAMSUNG GALAXY J1. Problema este urmatoarea am un card de memorie il bag in telefon dar cand vine vremea sa conectez telefonul la calculator pentru a pune ceva pe el nu merge deloc. Nu imi apare unde sa pun poze sau muzica etc. Am fost la reprezentanta de unde am luat telefonul si mi-au sugerat sa reformades cardul de memorie de pe calculator si tot nu merge. In + mi se specifica acest site https://www.android.com/filetransfer/ de unde sa descarc acest program dar nu ma lasa sa il pun pe telefon. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ady_6190 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, cumpara un cititor de carduri si totul va fi ok

1 răspuns: