| xt9000 a întrebat:

am un galaxy s4 si problema care o am cu el este ca facebook messenger si watssapp nu merge deloc daca folosesc internetul de pe cartela, dar news feedu se incarca. daca folosesc wi-fi merge totul perfect.idei cum pot sa schimb asta?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Vezi ca ai setare ca sa se incarce pozele si paginile numai pe Wifi!
Eventual dezinstaleaza ambele aplicatii, restartezi telefonul si apoi le instalezi inca o data cu toate update-urile care le trebuie si apoi ai grija ce te intreaba.
Vezi ca facebookul consuma FOARTE mult net!