| FlorinCiokan a întrebat:

De ce nu merge pe telefonul meu Galaxy S3 Facebook ul cu internetul de pe cartela? Pe Chrome / Google merge căutarea dar Messenger și Facebook nu merge doar cu netul de la wifi. Ce setări trebuie sa instalez? Sunt în rețeaua Orange. Funda!

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Trebuie sa-ti setezi telefonul incearca aici :https://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html?language=ro

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In primul rand sa verifici de la setari-mai multe-retele mobile-nume puncte de acces, daca ai configurat corespunzator profilul internet (Orange Internet) cu apn net si daca tot nu functioneaza, am sa te rog sa ne oferi in privat numarul tau de telefon pentru a face mai multe verificari.

Cu prietenie,
Orange Helper.