| Hackego a întrebat:

am un Samsung a70 și nu mai pot să îl închid. Când apăs butonul de închidere se aprinde instant înapoi. Știe cineva ce aș putea să îi fac? Mulțumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Resoftare la un service.

| mgtow a răspuns:

Duci telefonul la reparat

| anonimg a răspuns:

Câteodată problemele se rezolva printr-o repornire.
Dacă nu, îl duci la service. Până atunci îl închizi din soft, atunci când tragi in jos de ecran (în comenzi rapide trebuie să aibă un buton de închidere a ecranului).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai este in garanție il duci la magazinul de unde l-ai luat di le spui problema (le arăți si certificatul de garantie )
Dacă nu mai este in garanție trebuie sa îl duci la un service.
Sau sa ii dai reset, dar nu cred ca va funcționa!

| MaraMadalina1888 a răspuns:

Du l la reparat deoarece cel mai probabil e stricat pe dinăuntru.Inchide l si da i repornire. Daca nu functioneaza ar trebui sa i dai repornire din fabrica dar o sa ti se șteargă pozele, aplicatiile etc o sa fie ca atunci cand l ai cumparat.Mai bine il duci la un specialist.Dar momentan poti incerca sa i scoti bateria pentru 10 minute

| Anonimul2440 a răspuns:

Trebuie dus în service, e posibil sa ai o problema software