| JustMEandME a întrebat:

Salut.
De curand mi am luat in S6 Edge...iar CATEODATA, camera incepe sa vibreze si sa scoata un sunet ciudat..de vajait.
Ma puteti ajuta, VA ROG!
Dau funda

4 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Da asa face si a meu. Nu are nimic ca face chestia aia. Eu am consultat un specialist si mi-a zis sa stau linistit ca nu este nimic. A meu facea si cate 4o de secunde fara pauza sunetu ala, mai nou se intampla cand schimbai dupa camera frontala pe camera din spate...

| Rommeo a răspuns (pentru CosmiinTezeu):

Ai consultat un "specialist" de duzina. Este o problema cunoscuta la s6 si s6 edge si este de rau. Am avut si eu un s6 care facea tot la fel si din ce in ce problema a luat amploare si nu mai puteam face poze deloc pentru ca bazaia intruna incercand sa focalizeze dar nu reusea nicidecum, si a trebuit sa-i schimb camera si in secunda urmatoare l-am vandut.

| CosmiinTezeu a răspuns (pentru Rommeo):

Nu este specialist de duzina. Eu nu am probleme cu el, imi merge bine.

| Rommeo a răspuns (pentru CosmiinTezeu):

E problema ta daca vrei sa te incapatanezi si sa nu crezi, mai informeaza-te macar pe Google si ai sa te convingi singur. Mai devreme sau mai tarziu ai sa ai si tu aceiasi soarta ca a mea, ca cei drept si eu m-am incapatanat sa cred cand si mie mi-au spus altii.