| Bogdan_Mihai_1995_Abul a întrebat:

Am un Samsung J5 si nu se aud mesajele ce le primesc, am incercat si la setari la sunet si notificari si tot degeaba. Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Salvează tot ce ai în telefon pe o unitate externă (Card SD, PC)
- Resetezi telefonul folosind tutorialul acesta-> https://goo.gl/8pWwfS

Dacă nici nu după reset telefonul nu funcționează în parametrii normali, atunci te confrunți cu o problemă hardware și îți recomand o vizită la un service specializat.

| Crissiks12 a răspuns:

O resetare ar fi buna dar mai întâi salveaza-ti in cloud ce ai in el!