| CătăGeorge1948 a întrebat:

Bună ziua, am un telefon de tip Allview Viper X, am o problemă la camera foto, și anume, nu mai pot utiliza camera din spate ci doar pe cea frontală de selfie dar și aici mai e o problemă, poza scoate lucrurile întoarse...de exemplu dacă eu vreau să-mi fac un selfie sunt făcut cu capul în jos, trebuie să țin telefonul pe orizontală ca poza să fie dreaptă, asta nu ar fi o problema dar cum am spus nu mai pot s-o accesez pe cea principală din spate și de asemenea nici bliț-ul la cea din față pentru selfie-uri. Știe cineva de la ce ar putea fi? există vreo rezolvare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reseteaza soft-ul.

| CătăGeorge1948 explică (pentru anonim_4396):

Cum fac mai exact acest lucru? Acest lucru îți șterge fotografiile/videoclipurile?