| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua am un telefon Samsung GT-S7390 şi am versiunea de Android 4.1.2 şi vreau să îmi pun un Android mai nou dar problema este că nu ştiu ce Android este compatabil cu telefonul vreau ajutor! Mulţumesc

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Zi mersi ca inca mai merge. Nu ai ce update oficial sa ii faci. Neoficial... sapa pe net, dar nu te astepta sa mearga mai bine ca ce ai acum.

| Jonas94 a răspuns:

Salut, din păcate telefonul tău face parte din clasa low-end, și nu a primit o versiune de Android mai nouă, oficial.
Uite ceva aici care sper să te ajute: https://forum.xda-developers.com/samsung-s7390