| andreypck a întrebat:

cam care ar fi pretul corect pentru un telefon SECOND HAND Samsung Galaxy S3 i9300 16gb 1gb albastru, codat in Orange, in stare buna (urme normale de utilizare timp de aproape 2 ani)? avand in vedere ca s-a si lansat GS5...

Am vazut preturi pe situri de profil cu anunturi, dar voiam o parere obiectiva, nu cu cat l-ar vinde cineva, ci cat face in realitate...

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Pana in 1000 de lei. Chiar si sub 900, mai ales daca ai urme de utilizare... dar nu sub 800 sub nicio forma!

4 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

S3, codat, vizibil utilizat. 890RON. 950 daca in cutie gasesti tot.

| sighi a răspuns:

8-9-10 milioane

| dedeeabaa a răspuns:

Parerea mea este ca in jur de 900 - 1000 de lei

| andreypck explică:

Am inteles. Totusi, nou l-am gasit la ~1150 lei in mai multe locuri.
Speram ca la mana a 2-a sa fie mai ieftin de 800 lei, dar am retinut ideea.
Va multumesc pentru raspunsuri!