| FLORIN115 a întrebat:

Care telefon sa il achizitionez? acesta: http://www.edigital.ro/......13701.html sau acesta: ...60472.html nu stiu care tine mai mult. Deci dati-mi o idee. P.S:Mi-a spus cineva sa cumpar telefonul prestigio ca e firma cunoscuta bla bla bla... P.P.S:CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Primul, dintre alea 2.

| FLORIN115 explică (pentru viotedy):

OK. Mersi de raspuns.

3 răspunsuri:
| StanIoanaMihaela a răspuns:

Nici eu nu stiu care tine mai mult dar zic sa il iei pe primul (Concorde) deoarece nu doar cat tine conteaza, ci si multe alte lucruri.winking De exemplu:Memorie, Daca are blitz (sa fi atenta la acest lucru fiindca mi s-a intamplat sa imi iau un telefon fara blitz). Eu spun sa cauti si pe alte site-uri informatii despre aceste telefoane si poate afli! happywinking. Sper sa iti gasesti telefonul bun si gandeste-te si tu bine pe care ti-l doresti! :* Sper ca te-am ajutat! :*

| FLORIN115 explică (pentru StanIoanaMihaela):

Mersi de raspuns! :* Am cautat si intr-adevar ConCorde e mai bun ca Prestigio dar nu imi inspira incredere pentru ca nu gasesc nici un unboxing sau review despre el pe net.De aia nu stiu pe care sa il aleg. imi place mai mult ConCorde decat prestigio si e mai bun dar mi-e frica sa nu iau tiapa (am mai luat tepe sa cumpar un telefon de genu asta si dupa 3-4 zile sa nu mai porneasca). Oricum mersi de raspuns :*