| Winstern a întrebat:

Mi-am achizitionat un telefon Beex M1D : http://www.edigital.ro/......07016.html sidebanner_Telefon%20BeeX%20M1D
L-am primit deja acasa Luni prin curier!
Vreau sa aflu detalii despre aceasta firma, si daca credeti ca ar fi bun acesti telefon, a meritat bani? Telefonul merge foarte bine are rocesorul maredar ram 290MB, Ce credeti despre Firma asta Beex?

1 răspuns:
| RedNightmare a răspuns:

Vei regreta cumparatura, crede-ma, peste jumatate de an il vei arunca in pereti, iti spun din propria experienta!