| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua

Ce preferați voi mai mult?

Un Samsung Galaxy s22 Ultra 5G sau un IPhone 13 Pro Max?

Eu sunt fan Samsung, se vede și aici pe contul meu, prefer mult telefoanele Samsung, am avut de la vârsta de 13 ani până acum la 20 de ani numai telefoane Samsung, am avut un Samsung Galaxy s2 cu procesor Exynos după un Samsung Galaxy s4 mini după un Samsung Galaxy s9 plus și după un Samsung Galaxy s10e și acum în momentul de față am un Samsung Galaxy s20 fe 5G și sunt mulțumit mult de el la fel și de telefoanele anterioare de la Samsung am fost foarte mulțumit și nu mau dezamăgit deloc.

La Samsung Galaxy s22 Ultra 5G îmi place procesorul asta Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 ( 4 nm ) - ROW

Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510) - ROW

Este și varianta cu Exynos, dar nu sunt așa de încântat de Exynos pentru că se încinge și este neplăcut.

Pe s20 fe 5g al meu am Qualcomm Snapdragon 865 5G (7 nm+)
CPU Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-A77 & 3x2.42 GHz Cortex-A77 & 4x1.80 GHz Cortex-A55) și nu am avut probleme cu el de când l-am cumpărat.

Despre IPhone 13 Pro Max nu știu ce să zic despre el nu am avut nici o dată Apple, știu că au procesoarele alea Hexa Core, nu știu cum este treaba cu alea, dar este frumos și Apple, dar nu ma pasionează așa de mult ca Samsung, doar părerea mea.

Voi ce ați prefera?

Samsung Galaxy s22 Ultra 5G sau IPhone 13 Pro Max?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iphone 13 pro max. S22 in Europa are Exynos. Si exynos e naspa

| Frank51 a răspuns:

IPhone 13 pro max, doar din simplul fapt că urăsc designul de pe S22 ultra. Momentan am un S21 ultra de care sunt îndrăgostit.

| ReddY25 a răspuns:

Samsung

| helpforyou a răspuns:

Doar Samsung am de foarte multi ani.
Dar trebuie sa vezi care este mai util pentru tine.

| vodami92 a răspuns:

Samsung acum sunt baza! mai erau si Huawei dar nu au tinut pasul cu cei de la Samsung!

| OmBanal33 a răspuns:

Iphone 13 pro, fara max?

| CataaS a răspuns:

Dacă ai avut doar Samsung și acum ai ajuns sa te gândești și la un iPhone, ia iPhone și te decizi singur dacă îți place sau nu. Eu una, de când am avut primul iPhone, doar iPhone mi-am cumpărat de atunci.

| Stefanzah2011 a răspuns:

Ador Samsung de când eram mic.
E mai bun.