| Julia1188 a întrebat:

Buna ziua! De fiecare data cand ma suna cineva imi apare timp de o clipa pe ecranul telefonului "redirectionare apel.". Am toate devierile anulate. Cand sun eu nu apare nimic. Am sunat la Vodafone si mi-au zis ca nu e nimic in neregula cu nr meu, ba chiar ca asa apare la mai multe persoane. Eu am un Samsung. Vi s-a intamplat asta? Daca da s-a rezolvat cumva?

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Descarcă și tu un antivirus și scanează tel. Încearcă Avast.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cere factura detailata si verifica daca apare vreo redirectionare.
Daca nu apare, atunci este posibil ca cineva ti-a instalat o aplicatie de ascultare a apelurilor. De asemenea aplicatii ascunse poti scapa doar daca faci resetare de fabrica a telefonului.

| Julia1188 explică (pentru Bula):

Am cartela reincarcabila. Nimeni nu a avut acces la telefonul meu. Cei de la Vodafone spun ca nu este nici o problema cu cartela si ca nu este ascultata convorbirea. Nu am descarcat nici o aplicatie obsura, am instalate aplicatiile normale (Facebook, whatsapp, messenger, lite). Si cum de si alti membrii ai familiei care au Samsung patesc asta? Tind sa cred ca este de la actualizarea softului care s-a facut in martie.

| Bula a răspuns (pentru Julia1188):

Eu mi-am spus parerea.
Tu crezi- si faci ce vrei.

| Legion7X a răspuns:

Să înteleg că a mers ceva?

| Julia1188 explică (pentru Legion7X):

Nu stiu daca a mers, dar macar m-am linistit vazand ca nu am nici un virus in telefon. Multumesc!

| Legion7X a răspuns (pentru Julia1188):

Am înteles, Npc! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți asculta telefonul Putin.

| Julia1188 explică (pentru anonim_4396):

Treaba e ca mai multor persoane cu Samsung din familie li se intampla acelasi lucru. nu vad de ce si cine ar fi interesat de convorbirile noastre.