| Zedge a întrebat:

imi puteti sugera si mie cele mai bune marci de carduri micro-sd pentru smartphone-uri? (HTC) Am avut un micro-sd de la Verbatim pe care l-am schimbat odata pentru ca s-a stricat pur si simplu nu mai puteam sa vad ce am pe el, bun m-am dus l-am schimbat mi-a dat altul nou tot Verbatim si dupa cateva luni a inceput si asta sa faca la fel, afiseaza greu pozele, le deschide greu sau de multe ori nici nu le afiseaza deloc si nu pot vedea ce am pe el, ba chiar din cauza lui facea si telefonul figuri ca se restarta, nu mai puteam face poze si mergea greu. De aceaa as vrea sa-mi spuneti care se pricepe niste carduri micro-sd de calitate. Ms

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Asa ceva am eu si n-am avut probleme pana acum!
http://www.evomag.ro/......62789.html
http://www.evomag.ro/......24745.html

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Kingston sunt cele mai bune si cele mai ieftine.

| Codrin_Catana_1998 a răspuns:

Cardurile Toshiba sunt foarte bune.dar poate e de la telefon..ai putea sa mergi la un service daca intr-adevar este de la card