| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

În 2022 mai merită cumpărat Samsung Galaxy s20 Fe 5G, dacă este lansat în 2020? Are cineva acest model de Samsung? Și cam la ce preț îl găsești în ziua de astăzi? Aș vrea să îmi schimb telefonul luna asta, cam pe la mijlocul lui Septembrie sau sfârșitul lunii cam așa până în 27 Septembrie.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca să spui dacă "se mai merită" sau nu, spune-ne și la câti bani

| Wr3nch a răspuns:

Dupa mine nu. De aceiasi bani iei un Xiaomi mi 12 si fac profit. Camere mai buna, incarcare mult mai rapida, ajungi la Android 14 si vine stock cu 12, aspect mai placut.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu prea merita, Samsung ti-l tine updatat 3 ani, si cred ca au trecut de la 2 la 3 ani anul asta sau anul trecut.

La Apple nu conteaza atat dar la Android regula e simpla. Iti cumperi cel mai bun telefon pe care ti-l permiti dintre cele care au iesit anul asta.