| Nicholas_Andrew_1991 a întrebat:

mi-am luat recent un iphone 5, a mers perfect o zi,dupa care, fara sa ii fac ceva mi-au aparut niste dungi verticale pe ecran sa fie display-ul sau de ios7?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acele "dungi verticale pe ecran" NU pot fi de la iOS!

Cel mai probabil, este un defect la display.

Să-l duci înapoi la magazinul de unde l-ai cumpărat ( să ţi-l schimbe ) sau la Service-ul menţionat în Certificatul de Garanţie!

Toate cele bune.

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Daca nu reusesti sa rezolvi nimic cu el, vreau eu sa-l cumpar cu display-ul original, dar sa nu aiba urme de la demontare.Ma gasesti pe FB, Ovidiu GSM.Bafta!