| sebastian1979 a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa aleg intre Sony xperia Z1 si iphone 5 sau 5s. Eu unul inclin spre Z1 dar nu stiu sigur.

1 răspuns:
| Andryez a răspuns:

Daca inclini spre Z1, iti spun eu ca inclini gresit, o sa-ti dau un clip cu Iphone S5, si-o sa te convinga pe loc, Iphone-ul este viata mea, dar din pacate nu-mi permit sa-mi achizitionez unul, s-a facut un test, si niciun alt telefon nu ii poate depasi performantele Iphone-ului, mergi pe mana mea si nu vei regreta...;)
Uite clipul: http://www.youtube.com/watch?v=WhlsgA6EdHA