| sebastian1979 a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa aleg intre Sony xperia z2 si iphone 5s. Ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Iphone CLAR!
Htc One nu iti place?

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Sony Xperia merita cumparat cu mult peste iphone
http://bit.ly/RD9vp1 (link generat de conversion marketing)

| Wenttmann a răspuns:

Normal ca iphone

| Star1234 a răspuns:

Un Sony Xperia z2 este mult mai bun de cat un Iphone 5S (parerea mea).Doi colegi de ai mei au telefoanele astea si le-am testat si eu. Camera de la Sony este super performanta si designul este elegant. Daca vrei sa iti iei un telefon mai ieftin decat astea, ti-as recomanda un Allview x1 Soul Xtreme (cam la fel de bun). Iti mai recomand Htc One sau Htc One M8.

| Mariamy a răspuns:

Bună! Eu ți.as recomanda iphone 5s.