| Cafeteriaz a întrebat:

Buna-ziua!
Primesc de o zi sau doua numeroase apeluri de la un numar ascuns (de forma +40 etc) si azi am primit un mesaj zicand 'Sunt de la Politia Falticeni." Sa fiu sincer nu prea stiu sa vorbesc cu un strain la telefon.
Credeti ca e o farsa? devin putin paranoic.

5 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Ai fost pacalit la telefon de niste prieteni

| Mimzy a răspuns:

SIGUR e o farsa...Nu te suna Politia de la Falticeni si apoi nimic laughing)))) Stai calm nu se intampla nimic ^_^

| stafeti2 a răspuns:

Normal ca e o farsa si in plus de arestat nu poate sa o faca. laughing))))))))))

| deea24music10dei a răspuns:

E sigur farsa