| aladala a întrebat:

Am un telefon Soni ericsonw150i si as vrea sa stiu cum sa fac ca cei care ma sunt cu numar ascuns sa nu o mai poata face. Adica cum sa fac sa nu mai primesc apeluri de la numere necunoscute. Sa le blochez sau ceva...

Răspuns Câştigător
| TRANSVERSAL a răspuns:

Le poti bloca numai daca in setarile telefonului ai aceasta optiune daca nu sa nu mai raspunzi la aceste nr

| aladala explică (pentru TRANSVERSAL):

Pai si cum asi putea sa le blochez?

| TRANSVERSAL a răspuns (pentru aladala):

Dai la setari apeluri si vezi ce scrie acolo.trebuie sa dai la respinge apelul

| aladala explică (pentru TRANSVERSAL):

telefonul este in italiana si e rau sadsadcryingcryingsadsadsad