| Rusneac a întrebat:

Bună ziua,
Spuneti-mi va rog dacă exista o aplicație care sa-mi gestioneze timpul de rulare la youtube.De exemplu doresc seara ca Youtube sa ruleze sa spunem o jumătate de ora după care sa se închidă automat.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Pe telefon tocmai ti s-a spus, iar pe calculator nu ai nevoie de asa ceva, daca stii sa folosesti functiile disponibile in Windows, si anume Task Scheduler.

Sau poti folosi programele care opresc calculatorul dupa un anumit timp (de ex Sleep, ti-am pus un link mai jos de pe cloud-ul meu).

https://mega.nz/file/sywWDITJ

Parola: 3WjCkcTPyrpLE8vRcT3AUP4YNiZEONQEUePJxrCVKkE

Sau poti crea un Shortcut cu click dreapta pe Desktop - New- Shortcut,
in prima caseta ce apare (Type the location of the item) introduci:
shutdown –s –t 1800

in a doua caseta introduci un nume sugestiv
(Opreste_PC_30_min)

(timpul e dat in secunde, iar 1800 s inseamna 30 min)

Dar recomand programelul pe care ti l-am trimis, merge perfect si poti seta rapid orice ora doresti.
Bifezi "Force aplication closing", apoi apesi pe "Set Time".

| Hyperion7 a răspuns:

Exista chiar în YouTube chestia asta.
In dreapta sus,apeși pe contul tău, langa search>durata vizionării>amintește-mi când sa iau o pauza>setezi cat timp crezi că e necesar și gata.
Când limita de timp se va încheia, îți va apărea un mesaj cu "dorești să vizionezi in continuare?", conținutul se va opri, iar ecranul telefonului se va închide.
Sper că te-am ajutat cumva!
Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyperion7):

Si poate folosi brave. Poti asculata cu ecranul stins si fara reclame.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau așa sau YouTube vanced, merge la fel de bine.

Răspuns utilizator avertizat