| Petrică_Cristyan_1992 a întrebat:

Sunt curier pedestru plicuri si am un tag de proximitate electra care deschide mai multe usi de interfon. Vreau sa intreb acest tag se poate copia da sau nu, ca cine mi l-a facut mi-a zis ca nu merge sa fac copie, ca risc sa se mai duca din blocuri daca fac copie.

2 răspunsuri:
| GanduriDeCafea a răspuns:

Din cate stiu nu se poate copia, dar se poate programa alt tag pentru usile respective cu ajutorul celor care fac mentenanta la acel control acces sau cu ajutorul celor de la electra, depinde de situatie.

| Petrică_Cristyan_1992 explică:

Eu am facut copie dupa un tag electra de la alt postas si a mers nu s-a intamplat nimic! Eu as crede ca te mist! Nu trebuie si ei sa gaseasca oameni cei ce monteaza interfoane!