| alinutz911 a întrebat:

Buna ziua TPU, am o intrebare.Urmeaza sa imi prelungesc abonamentul la Orange si odata cu aceasta prelungire voi primiiun telefon Nokia lumia 640. Daca doresc ca telefonul sa fie de culoare portocalie, exista sanse sa imi dea unul de culoare portocalie?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefonul nu se afla momentan in stoc. Va reveni, insa doar pe culoarea neagra. Iti recomand sa accesezi urmatoarea adresa si sa apesi butonul de "anunta-ma cand revine in stoc" https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/microsoft-lumia-640-black

O zi buna,
Orange Helper

| alinutz911 explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc,dar nu stiti cam cand v a revenii in stoc?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti lua telefon cu Windows. Eu mi-am luat si-mi pare rau.

| NickPop a răspuns:

Daca il au pe stoc da! Eu mi-am cumparat la abonament un LG g2 mini si l-au avut pe stoc pe mai multe culori si m-au intrebat ce culoare vreau!

| alinutz911 explică (pentru NickPop):

Si cum ii pot intreba daca au pe culoare portocalie? cand sun sa prelungesc abonamentul?

| NickPop a răspuns:

Da îi spui pe ce culoare il vrei si intrebi daca il au pe stoc! Eu am avut de ales intre gold, red, white, black! Singura diferenta este ca eu il am de la telekom