| CaTaLiNn9 a întrebat:

Buna ziua TPU, am si eu un telefon Allview v1 viper si am o problema cu el.I-am dat restart la telefon si aveam cateva conversatii si la una dintre conversatii mi s-a pus parola singur, si imi apare un lacat si nu stiu acea parola! Cine ma poate ajuta si pe mine va rog mult! Cum ar fi am parola la o anumita comversatie la mesaje si nu stiu sa o scot sau sa o aflu! Dau pamblica care ma ajuta.Multumesc mult!

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

Nu prea poti ghici parola, exceptii daca ai mare noroc. Te duci la un service si iti deblocheaza el, am patit si eu, si am dat 15 lei.