| c8cilu a întrebat:

Buna ziua TPU! am un iphone 3gs s-i am o foarte mare problema la retea nu pot fi sunat cand sunt sunat automat ceilanti imi spun ca intra casuta vocala s-i eu am semnal si daca activez 3g tot degeaba pe el am ios 6.1.3 va rog cum as putea rezolva problema? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, pai tu nu stiai ca ios 6 nu este pentru 3gs? De ce l-ai pus? Este doar pentru 4, 4s, 5. Pune la loc ios5 sau ce era si asta e. Succes!

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Se scrie"ŞI" nu "Ş-I"...