| Andrei_Arva_1998 a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul. Ce vreau de la un telefon : sa mearga jocuri online foarte bine ( si alea normale ), sa fie rezistent la apa. socuri, zgarieturi si sa tina bateria, Camera de fata de buna aia de spate 8 cred... Un pret convenabil

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-mi bugetul de care dispui si iti fac eu o recomandare buna.

| Andrei_Arva_1998 explică (pentru anonim_4396):

Pe la 800 de kei

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Arva_1998):

In banii astia am eu un LG G2 Mini absolut nou, achizitionat la prelungirea abonamenului, daca te intereseaza. De exemplu, la Pc Garage costa peste 900 lei, eu ti-l dau cu 750:
http://olx.ro/oferta/lg-g2-mini-absolut-nou-liber-de-retea-ID2yJyX.html

| Treistariustar a răspuns:

Daca vrei ca jocurile sa ti se miste bine pe internet trebuie sa iei un telefon de genul http://bit.ly/1yovbV5 care iti ofera servici mai bune ca orice telefon la pret mult mai mic, daca vrei alta marca trebuie sa scoti peste 1500 ron din buzunar pentru o miscare decenta

| AndyPeScurt a răspuns:

Daca vrei unu rezistent la apa ia-ti s5 daca nu eu ti-as recomanda un LGG2Mini merge super bine si bateria dureaza in jur de 2 zile

| andreirobert15 a răspuns:

Simplu, daca vrei sa iei ceva mai bun ia un galaxy S5 daca nu vrei sa dai atatia bani ia-ti un galaxy s3!

| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/1qpSU2N se pliaza perfect pe ce zici tu;)