| Ceha a întrebat:

Buna Ziua, vreau sa imi recomandati si mie un telefon bun! Am avut Galaxy S II, Alview P4 Si Lg OpimusL7, tin sa mentionez k doar galaxy s 2 nu a fost nou, era ceva model coreean nu mai stiu exacthappy l-am inapoiat pentru k imi mergea touch`ul f greu, in fine....singurul telefon care mi-a ramas(pentru un buget mediu) de incercat este Sony Ericsson Xperia Arc S,se merita? Ceea ce vreau eu este un telefon care sa filmeze HD,sa nu se blocheze,sa functioneze toch-ul bine, l-asi folosit mai mult la redare muzica,mesaje, apeluri, inregistrare video si poze si display-ul de minim 4.2laughing Deci, cam care ar fi telefonul perfect pentru mine, m-asi "intoarce" din nou chiar si la galaxy s2.

Răspuns Câştigător
| Cyclon3 a răspuns:

Bun.daca vrei un telefon iti iei Nokia. daca vrei un "smartphone" iti iei Samsung dar daca vrei sa iti iei intr-un fel un desktop automat intra in discutie Htc..Htc one s este alegerea mea pentru tine. daca ai ceva nelamuriri te rog sa ma anunti oricand.
PACE

2 răspunsuri:
| YoAlLeKcS a răspuns:

I-ati Allview P5 este dual sim dual core ecran de 4.3 IPS LCD gamera de 8MP HD, produs romanesc si este foarte bun uite aici cum arata http://www.google.ro/......tp?/imgres sper ca te-am ajutat funda?

| EnacheLuca1997 a răspuns:

Crede-ma touch-ul nu este bun.mai bine iti iei un Nokia n70.filmeaza bine si merge bine.nu se blocheaza si unchiul meu marius il are de aproape 7 ani si nu s-a blocat deloc si e usor de folosit chiar daca nu e touch