| BlackTear000 a întrebat:

Bunăă! :3
Am Samsung Galaxy Gio...si mi.am actualizat androidul (( inainte era 3.9.0 si acum este 4.2.2)) este schimbat TOTAL. Intrebarea mea este" de la un timp, nu pot sa imi mai pun imagine la blocare ecran (( nu imi mai apare acea iconita in galerie )) Ce pot face? Sau de ce nu merge? Vă roog vreau raspuns repede si sa imi spuneti cum pot rezolva aceasta problema :* :*

Normal ^_^ °•°
cand voi avea un raspuns corect sau cel putin care sa ma ajute... voi da FUNDĂ love struck

1 răspuns:
| LiviuChirca a răspuns:

Nu iti mai apare deoarece sistemul de operare s-a schimbat. Odata schimbat se schimba si setarile telefonului. Funda? happy