| lovefriends2046 a întrebat:

Cum pot actializa Androidul nou pe Samsung Galaxy S2 (modelul mai vechi, nu Galaxy S2 Plus) daca nu imi apare in bara de notificari? Intrebarea e doar pentru cei care stiu si au m-ai facut asta. Si vreau surse sigure si simple de actualizat direct de pe telefon.

P.S Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut, daca nu iti apare update disponibil, atunci nu ii face update! Asta daca nu vrei sa risti sa il strici! Daca nu e disponibil pentru modelul de telefon, atunci o faci pe riscul tau!

| Alexxandruxx a răspuns:

Salut. Am si eu Samsung galaxy s2, si i-am facut un update la 4.1.2. Te duci la setari->despre telefon->actualizare software. Este de la Samsung, e oficial, nu patesti nimic. Bafta!