| camiitsu a întrebat:

Bunaaa. am Samsung galaxy young si nu stiu cum sa faca sa imi apara procentele la baterie, ma puteti ajuta?, va rog :*

2 răspunsuri:
| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Am avut si eu telefon galaxy young si nu poti face sa-ti apara procentele dar poti descarca baterie hd si iti arata cand deschizi aplicatia

| ÇağlaŞimşek1996 a răspuns:

Buna.
Dai la "setari", apoi la "baterie" si apoi vezi ca iti va arata mai sus sau mai jos "procent baterie", iar tu apesi pe acela si gata, il activezi.happy