| nikolettta a întrebat:

Bunaaa! Este cineva din Cluj-Napoca care si-a facut de curand abonament la Vodafone? Ati primit ceva beneficii in plus pentru ca ati facut abonamentul in Cluj? Vreau sa vad daca acele "oferte Vodafone de cluj" sunt adevarate si cam ce beneficii se primesc fata daca ti-ai face abonament in alta parte?
Multumesc mult si funda la cel mai detaliat raspuns!

1 răspuns:
| maradi3 a răspuns:

Daca apuci sa negociezi cu..."negociatorii",adica cei din linia a doua, atunci poti avea ceva beneficii in plus fata de cele care nu se gasesc pe piata! Eu, spre exemplu, am negociat un abonament la doar 3, 11 euro, si-am primit si minute incluse si net! Depinde cat de tare esti in a negocia! Incearca la steluta222, Vodafone