| discount a întrebat:

Ca parere aveti de telefonul yezz A 4M! urgent! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Este un bun telefon ieftin, dar eu nu pot folosi nici un gamepad în acest aparat, am un gamepad ipega, funcționează în toate dispozitiv Android, dar telefonul yezz avea o versiune Android rău și nu are toate beneficiile versiunea 4, 2,

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Un telefon ciudat nou aparut este bun si ce e cel mai interesant la el e ca are3 capace de schimb http://bit.ly/1teWNxE