| costi8 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Yezz Andy A4E? Este bun pentru jocuri si navigare? Pentru poze este destul de bun are camera de 8 mp. Este bun?

6 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Daca nu costa mai mult de 400 de lei e bun, camera video e cam degeaba... 480p e putin rau de tot, jocuri...nu o sa mearga nu stiu ce, dar ai putea sa te uiti pe youtube la niste reviewuri daca gasesti sa te mai informezi, temple run sau subway surfers bor merge

| costi8 explică (pentru AlexL28):

Ma intereseaza mai mult pentru jocuri, e bun?

| AlexL28 a răspuns:

Nu chiar

| costi8 explică (pentru AlexL28):

Atunci vreau sa stiu un telefon bun pentru jocuri dar sa fie accesibil la pret.