| Hawk a întrebat:

Cand pornesc computerul nu imi apare nimic pe ecran si monitorul intra in stand-by, daca il las oprit cateva ore imi merge. De Ce Se Intampla Asta?

Răspuns Câştigător
| spi a răspuns:

Desfa-ti tu unitatea si sterge-o de praf dar cu grija si vezi daca merge.asa am patit si eu...
daca nu merge trebuie reinstalat windousul.nu e grav.se intampla mereu.bafta

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Trebuie refomatat windous-ul!

| adelina19 a răspuns:

Ai monitorul bagat in unitate?laughing

| pufyy a răspuns:

Buna!
Asa am patit si eu. porneam calculatorul iar monitorul se pornea si imi aparea ca intra in stand-by ..am chemat un prieten si mi-a zis ca s-a ars placa video ..fiind in garantie m-am dus la magazinul de unde l-am cumparat.l'au trimis la Bucuresti si in 3 zile mi-a venit inapoi pe motiv ca "avea praf" ..si l'au curatat de praf si nu mai am probleme.

Du'te la un specialist! Roaga un prieten sa te ajute!