| Snookey a întrebat:

Cand pornesc telefonul imi arata ecran negru,dar telefonul merge pentru ca se aud tastele cand trebuie sa bagi parola.Ce este de vina, display-ul sau ce?(Telefonul meu este un Orange Hiro)

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, cel mai probabil, este defect display-ul sad
Mergi cu telefonul + C.I. ( titular ) + Factură/bon fiscal + Certificatul de Garanţie la un Service/Orange Shop.

Toate cele bune!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut Snookey,

Iti recomand sa mergi in magazin cu factura de achizitie, garantia si telefonul pentru a fi trimis in service.

Cu prietenie,
Orange Helper

| FlorinCiokan a răspuns:

Da. Cea mai logica idee este ca Display-ul este defect.