| Deelicious123456789 a întrebat:

Am o intrebare! Am un telefon Samsung GT-S5600V achizitionat de 6 luni.Am avut o data o problema cu softul, l-am trimis la reparat ca e in garantie si a venit apoi.ok.pana aici toate bune.acum 2 saptamana a inceput sa-mi faca figuri mufa de alimentare din telefon, trebuia sa o asez intr-o anumita pozitie ca telefonul sa se incarce.alaltaieri am pus telef la incarcat dar nu se mai incarca. l-am asezat in 5000 de feluri ca sa se incarce insa...nimic! am observat apoi ca mufa de alimentare din telefon se misca in mom in care scot incarcatorul.si am cand am scos incarcatorul mufa de alimentare a iesit putin in afara.Intrebarea: daca il duc din nou la vodafone cu tot cu garantie mi-l baga in service? sau mai bine zis poate sa-mi repare aceasta defectiune? sau imi spun ca e soc tehnic? va rog raspundetihappy multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este posibil sa fie defectiune de la fabrica. Dar daca tu ai tras cam tare de mufa? Sa nu cumva sa iti spuna de la Vodafone ca este vina ta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da boi suneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapa de el cat poti de repede.

| mobile a răspuns:

Salut,
Daca nu ai rezolvat cu telefonul si vrei sa-l repari gasesti piese pe magazingsm.ro
Succes!

| Deelicious123456789 explică:

Mentionez ca e mufa multifunctionala prin care se realizeaza incarcarea acumulatorului si ascultarea prin intermediul castilor.