| XxlovexX a întrebat:

Cand trebuie cumparat un bilet de tren? cu o zi inainte sau in ziua respectiva?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poti sa-l iei si in ziua respective si cu o zi inainte, dar si cu cateva zile inainte.
O seara buna.

| Public22 a răspuns:

In ziua respectiva, dar repede ca poate nu prinzi trenul. happy

| einenebun23 a răspuns:

Pot sa il cumperi si inainte cu 5 minute doar sa ai grija sa apuci trenul laughing.

| CiprianDoarEu a răspuns:

Inainte sau in ziua respectiva nu conteaza, doar trebuie sa ai timp sa il iei si ca nu pierzi trenu.

| inimatharece a răspuns:

Inainte!

| ovidiu007 a răspuns:

Inainte deoarece trebuie tot odata sa te documentezi despre plecarea si sosirea trenului...

| Pavel_Alexandra_1998_WmHO a răspuns:

In ziua respectiva! happy