| mtw123 a întrebat:

Când voiam sa mi deblochez iphone ul folosind amprenta, am vazut ca nu se mai debloca si imi cerea codul, acum am scos amprenta si vreau sa o bag din nou si mi tot zice sa folosesc alt deget. Sa se fi defectat cumva?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebări fara rost. ce varsta ai? cumva 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla chestii de genul. Nu e vorba de o defectiune ca sa zic asa. Se poate intampla sa iti ceara pin-ul dupa ce ai actializat telefonul sau dupa ce dispozitivul a fost inchis. Toate astea din probleme de securitate. Acum, nu stiu, inceraca sa folosesti alt deget daca altfel nu se poate.

| AKH404 a răspuns:

Folosește alt deget!