| Canndii a întrebat:

Salut TPU
După ce am dat un Factoryreset iPhone-ului, am văzut ca nu mai funcționează amprenta. Am încercat sa îi șterg butonul, degeaba. Am reușit doar o amprenta, iar când încerc cu alt deget îmi spune "amprenta nu poate fi citită, încercați alt deget"
De ce? Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Probabil că ți-au uitat amprentele după un factory reset s-au ți-ai schimbat tu amprentele ( dacă ți le-ai uzat in trecut ) sau scămoșat. În fine, așa sunt iPhone-uri-le. Hai sa ne plângem! Oricum cred că ai și pin, deci amprenta nu e așa folositoare, glumesc, e cea mai folositoare. Sper sa nu razi de mine dar nu am avut în viața mea un iPhone, eu doar îți zic că dacă poți să faci ceva din setări, sau sa pui din nou amprentele. Așteaptă sa vina o noua VERSIUNE de iOS( știi cum e la Phone, Cloud, Tunes, Message, OS, le lipsește un "i". Mda în fine. Asta nu a fost prea amuzant.

Răspuns utilizator avertizat