| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva la telefon il aud foarte incet,am incercat sa dau volumul la maxim in timpul conversatiei si tot la fel este, am iphone 7 ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Daca nu ai facut ceva care sa strice difuzorul atunci probabil ca s-a ars in urma unei utilizari mai intense. Rareori e problema software unde pur si simplu sistemul audio nu mai preia "cum trebuie" sunetul.
Dus la service neaparat daca inca mai ai garantia, chiar si daca nu o ai, costul nu e asa de mare pentru un difuzor schimbat, daca ai bani pentru o asemenea investitie. happy

| Illuminati2016 a răspuns:

Vezi daca nu ai ceva mizerie in earpiece funda?

| Edward205 a răspuns:

Ai bagat telefonul in apa (scufundat)?