| CrYsTyYy a întrebat:

Care aveti HTC desire c? Este un telefon bun? De ce?

4 răspunsuri:
| angel69lover a răspuns:

Da am avut.e unul dintre cele mai bune telefoane pe care le-am avut, si am avut telefoane mai performante ca desire, dar nu le putem compara...iti recomand sal achizitionezi, doar ai grija sa nu fie replica, pentru ca si in magazine sau introsus replici de telefoane!
funda?

| AaNdYy a răspuns (pentru angel69lover):

Da ai dreptate... CrYsTyYy cand cumperi un telefon uitete daca is prezente toate lucrurile specificate, ecranul sa nu fie Made in china (adica cu denivelari) si sa-ti mearga cum trebuie, sa fii chiar tu multumit.
Inainte de a plati umbla in el vreo 5-10 minute si daca nu iti convine ceva mai bine te duci altundeva sau le ceri altul care ti se pare ca functioneaza corect.

| CrYsTyYy explică (pentru AaNdYy):

Nu e vorba de astalaughing Ca il iau la abonament

| AaNdYy a răspuns (pentru CrYsTyYy):

Da da oricum iti recomand sa faci o verificare scurta, dupa ce il iei o sa ai o gramada de batai de cap daca nu iti convine cevahappy