| qieiqpalz a întrebat:

Care credeti ca e mai bun dintre Samsung m20 si A30?

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mai ai nevoie de 24 € ca să iți cumperi un Pocophone de 6 gb ram și 64 gb stocare.
Deci poți să te gândești dacă vrei să ai un telefon ok la un preț bun.
269 €.
Tu ai cam 244.

| RoCkKiD a răspuns:

Eu as merge cu A30, diferentele sunt practic doar la ecran si camera. A30 are AMOLED deci numai pentru asta castiga avand in vedere ca este doar putin mai scump.

| Bogdan70001 a răspuns:

Tentative nereusite marca Samsung sa doboare Xiaomi din a domina piata mid-range (pe Samsung ii mai salvau oamenii dobitoci, adcai romani in general)

Gen, da este un pret mai convenabil FATA DE CE FACEA SAMSUNG PANA ACUM, dar preturile puteau fi MUUUULT MAI MICI

| qieiqpalz explică (pentru Bogdan70001):

Vreau telefoane ieftine..cu ecran amoled! Foarte important si baterie mare

| Bogdan70001 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Toate telefoanele Xiaomi au baterie mare si sunt ajutate si de soft.
In schimb la Samsung toata lumea se plange de OneUI ca mananca din baterie extraordinar de mult

| qieiqpalz explică (pentru Bogdan70001):

Vad pe yt clipuri cu battery test si a30 rezista mult, acum nu stiu. vreau sa nu aiba notch d ala mare

| Bogdan70001 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Nu te mai lua dupa toti YouTuberii. Multi mai si fac anumite smenrui ca sa iasa ei bine.

Plus de asta mereu un Xiaomi va fi mai bun decat un Samsung.Eu zic macar sa incerci unul.

Uite iti zic un caz real:
Am un amic care avea un J5 2016 si vroia sa-si ia la inceput tot un Samsung (se gandise la J8 2018) si i-am spus sa incerce Pocophone (de la Xiaomi) si sa dea o sansa acestui brand.
L-a luat acum 2 saptamani si a zis ca nu se mai intoarce la Samsung never.

| qieiqpalz explică (pentru Bogdan70001):

Exact si eu sunt in situatia asta laughing) exact ca prietenul tau sunt si eu, poco mi se pare cam scump pentru bugetul meu am un buget de 1100 maxim si na.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Mai,bugetul depinde, dar componentele de pe Pocophone nu le gasesti la alte telefoane sunt 2.400 lei

| opreadavidandreionlinemereu a răspuns:

Eu as spune ca A30