| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Care dintre mobilele Karbonn titnium s5 plus, Vonino JAX QS si UTOK 500Q, este mai compatibil, care sta cel mai bine la capitolul gaming, photo, internet si de ce, vreau raspuns cat mai repede, dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

Niste marci chinezesti mai proaste nu gaseai? Dintre ele, cel mai bine sta utok-ul dar tot foarte slab este, comparativ macar cu un Allview.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Tarabostes):

Hai zi-mi tu o marca de mobil pana in 700 lei, sa te vad

| Frank51 a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

LG Optimus L7, Galaxy S3 mini, Allview P5 Quad, Nokia Lumia 630, HTC Desire 310, Sony Xperia L, LG L70, mai sunt destule, si sunt cele mai bune, eu iti recomand Galaxy S3 mini pentru bugetul tau, l-am avut si eu, si am fost extrem de multumit, acum costa 650 de lei, inainte il gaseai la 800-900.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Frank51):

Eu ma gandeam acum la un Allview viper i sau P6 life

| Frank51 a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

P6 life este mai bun, datorita rezolutiei de 1280 x 720 si display-ului mai mare, dar parca era vorba de 700 de lei nu de 800, in fine.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Frank51):

Intereseaza-te pe eMAG si ai sa vezi ca pretul difera