| alinaafinetzee a întrebat:

Care dintre telefoanele acestea imi recomandati? Nokia 520, Sony Xperia L, Sony Xperia Sp. De ce? :* dau funda.

3 răspunsuri:
| alinaafinetzee explică (pentru balint20):

Auci nu prea inteleg mare lucrulaughing) dka poti sa imi zici te rog care e mai bun dintre astea?thinking si mai am inca o intrebare merge CamWow Retro? sau din astea de editat? sau joc gen pou? mersii mult :*

| balint20 a răspuns:

Si am iutat sa specific ca eu prefer sistemul de operare android pentru aplicatii, este frumos si windows phone dar depinde de cerintele fiecaruia