Întrebare recomandată | mia100خوبصورت a întrebat:

Care e cel mai bun telefon cu pretul pana in 300 lei?

17 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Depinde.Cu touch-screen rar sau de loc nu gasest la pretul asta.Cu tastatura s-ar putea, dar cu performațe scăzute.Dar doar ca să asculți muzica iti recomand telefon cu pretul intre 180 si 250 lei.

| sammy7 a răspuns:

Alview a4aal cam in jur de 300lei?

| PickUp a răspuns:

Buna!
Pai poti sa-ti iei:
Nokia asa (301, 201)
sau daca mai strangi inca 200 lei poti sa-ti iei telefoanele:
Vodafone smart (1/2)
Cosmote Smart Playhappy

| Charice a răspuns:

Nokia asa happy

| Mariix a răspuns:

Nu prea cred ca o sa gasesti un telefon bun cu pretul pana in 300 lei.
Dar cred ca ar fi bun Nokia 200 Asha Dual SIM.

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Eu am unul care costa cam 240-260 care e destul de bun si se numeste alcatelone touch are 2 giga si este tactil si are android sper sa-ti placawinking

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Niciodata nu o sa gasesti telefon bun la 300 leiwinking! Depinde daca vrei cu touch-screen sau cu butoane (Querty)! Sunt pe emag.ro sau pe tocmai.ro dar sunt la mana a II-a pana in 300 lei! Pana in 300 de lei vei gasi doar la abonamen! Dar abonamentul costa mai mult decat un telefon la liberwinking
Fundita?

| mia100خوبصورت explică (pentru ፚᏬፚᏬ):

Am abonament la Orange, dar e delfin 6

| ፚᏬፚᏬ a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

Iti poti prelungi abonamentul si il vei lua mai ieftinwinking Depinde care il vrei!

| 97Doru a răspuns:

Mia100 daca nu vrei d'astea cu touch s'au din astea performante iti recomand Nokia 2730 classic, il am si eu, e foarte bun, rezista la cazaturi, are mp3, mp4, camera 2 mega pixeli! eu sunt foarte multumit de el... big grin. Sper ca ti'am fost de ajutor!

| Lix_Lixii_1978 a răspuns:

Tine minte :un telefon bun trebuie sa aiba android.

| Bogdacutuu a răspuns (pentru Lix_Lixii_1978):

Nu e adevarat, windows mobile e foarte ok

| GecziKiss a răspuns:

Buna. Ia-ti Un LG-T385. Este frumos, are internet, dar daca nu ai ruter iti poti face cost suplimentar. De acela am si eu, si l-am cumparat la 260 lei, cu puncte Thank You. Pretul original e de 300 lei.

| RRequalizeDR a răspuns:

Nu e cel mai bun, dar e cel mai achizitionat. http://www.pccommerce.ro/produs.php?id=852

| ionut1234567 a răspuns:

Nu o sa gasesiciodata un telefon bun la 300 leui!

| BAndrada00 a răspuns:

LG cookie fresh.am si eu si este foarte bun.