| Matterazzo_Dustin_1998 a întrebat:

Salut,vreun telefon cu performante bune pana in pretul de 700 lei?

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Daca vrei un telefon pana in 7 milioane, recomandarea mea este sa eviti telefoanele cu brand pe ele, deoarece sunt niste chinezarii infecte. Nu recomand Apple, Samsung, HTC, Sony, Nokia etc.

Poti cumpara de pe Gearbest asa ceva. Si eu ma gandesc sa imi iau unul.
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_629183.html

UmiDigi Crystal vine cu 4GB de RAM, 64 de stocare, un procesor decent si baterie de 3000 de mAH ce se incarca in mai putin de 2 ore. Doar la camere sta putin mai prost. Are totusi un design extraordinar!

| sorinake a răspuns:

Poti cumpara in banii astia un Htc Desire 628, Dual Sim, 32GB, 4G, Cobalt White, resigilat. (conform descrierii de pe eMAG : "Produs cu mici urme de folosire si zgarieturi fine, cu ambalajul original deschis")

30% reducere - Link pe eMAG : http://l.profitshare.ro/l/3853437

| Matterazzo_Dustin_1998 explică (pentru sorinake):

Nu vreau resigilat.

| sorinake a răspuns (pentru Matterazzo_Dustin_1998):

Atunci o sa iti permiti in banii aia ceva mai slab. Cauta tot pe eMAG.
Ca banuiesc ca daca nu vrei resigilat nu vrei nici la mana a doua de pe olx sau alte site-uri de profil.

Multa bafta