| PetrucRazvan2001 a întrebat:

Care e mai bun? Allview A4 You sau E-Boda Sunny V38S? Dau funda la un raspuns mai dezvoltat.

5 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Allview A4 You ..telefonele Allview sunt foarte bune ...il recomand...

| vladelvis a răspuns:

Iti recomand E-boda Sunny V38s, am un prieten care are Allview a4 you si dupa 2 saptamani de la cumparare i s-a pus o pata pe ecran parca ar fi fost apa sau asa ceva..., butoanele de volum se strica adica incep sa se scoata din carcasa chiar nu ti-l recomandwinking Bafta

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Eboda e mai bun

| Disperatu a răspuns:

Allview a4 you.Am si eu si il recomand.Nu am probleme cu el.

| Mario2002 a răspuns:

Salut! Am ambele telefoane eu te sfatuiesc sa iti iei e-boda v35s deoarece acel Allview tot mi se strica si am auzit ca este o problema comuna +diferenta de bani este mica+androidul la v35 este 4.2 pe langa 4.0 de la a4 you+memoria la v35 este de 4gb! (pe scurt nici sa nu te gandesti la rahatul de Allview a4you)