| lombardi a întrebat:

Care smartphone e mai bun dintre E-Boda Sunny V38S si Allview A5 Smiley?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Allview A5 Smiley cu mult e mai bun!
Are ecran mai mare, arata mai bine, ai inclus in pachet si 3 carcase colorate happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am Sunny V38S si sunt multumit de el.
Ecran foarte bun, ruleaza excelent, nu "rateaza" aplicatiile. Partea deranjanta la el e ca nu tine mai mult de o zi bateria, cu facebook-ul conectat (mai ales daca n-are wireless e jale, pe 3G suge bateria urgent), iar camera e praf pe partea de poze, degeaba are S-ul ala pentru camera de 3.2, e DEZASTRU ce poze face. In schimb filmeaza la aceeasi rezolutie, destul de ok.
M-am interesat pe net despre Allview A4 inainte sa iau telefonul asta, si m-am ferit de ele pentru ca ecranele sunt urate, si in toate review-urile spuneau ca daca apesi pe capacul din spate apar puncte pe ecran, lucru care ma tem sa nu duca la spargerea display-ului in buzunar...
Eu te sfatuiesc sa-ti cumperi E-Boda Sunny V38, ca e mai ieftin decat V38S, si oricum camera e praf la ambele...

| Treistariustar a răspuns:

Alege a5 smiley este mai bun http://bit.ly/1ujgtQ7

| ZeussMaricel a răspuns:

E-Boda Sunny V38S. Și eu îl am. E k lumea. Poți naviga ușor pe internet!