| Floryn9 a întrebat:

Care este cea mai buna retea de telefonie din acestea?(Telekom/Vodafone/Orange)
Ma refer la semnal mai bun cat si la internet...Eu sunt pe Telekom si nu imi prea place.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vodafone

| Adry05 a răspuns:

Eu am Orange si netul imi merge foarte bine, semnalul e ok in majoritatea locurilor, deci nu ma plang. In plus platesc 6 euro lunar credit si am nelimitat sms si minute in retea, vreo 500 minute/sms nationale (da oricum folosesc extrem de putin din ele ca majoritatea prietenilor sunt in Orange) si net imi tot adauga in fiecare luna de am ajuns pe la 40GB sau chiar mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de zonă.
Eu folosesc Orange, însă în locul unde locuiesc pe Vodafone semnalul este mult mai ok.

| PumpkinDoll a răspuns:

Vodafone

| lilianaadelina a răspuns:

Vodafone

| GoldenBoy17 a răspuns:

Telekom e Varza la internet... oricum, nu merita sa schimbi reteaua, Teoretic ai Sarii din lac in put

| Floryn9 explică (pentru GoldenBoy17):

Asa m.am gandit si eu, dar daca Telekom.ul nu e prea bun, de ce sa nu merite sa schimb reteaua?

| George199999 a răspuns:

Orange. Am de 5 ani și nu am avut probleme.

| George199999 a răspuns:

Orange, am de 5 ani și nu am avut probleme. Au și optiuni bune

| marin1212 a răspuns:

Eu zic mai bine Vodafone