| aannddrreeii a întrebat:

Care este cel mai bun smartphone samnsung s4 samgung note 3 iPhone 5s sau HTC one?

5 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

HTC one este bun pentru ca este rezistent la apa si foc, Iphone5s este bun pentru ca daca il scapi de pamant abia il zgari, Samsung galaxy s4 este bun pentru ca are cea mai avansata tehnologie.Eu unu te sfatuies la Iphone pentru ca de multe ori il scapam cu totii.
Sper ca te-am ajutat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate telefoane atatea pareri.

personal consider ca raportul calitate pret este cel mai bun la HTC

| Bephegor a răspuns:

Samsung galaxy s4 zic eu ca`i cel mai bun, dar si HTC one e bun dar s4 cred ca`i mai bunhappy

| bineproportionat a răspuns:

Salut, degeaba lauda HTC one, are camera praf, face niste poze foarte slabe!
Iphone 5s este cel mai tare telefon al momentului!
http://bit.ly/1bYrfiE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 5s.winking